Автор Максимилиан Эдельман

неділя, 8 травня 2011 р.

Розшукуються голосисті, епатажні, сексуальні… Народні пісні не пропонувати!

ФБ – 4Львів став першим містом у відбірковому марафоні до четвертого сезону пісенного реаліті-шоу «Фабрика зірок-4» на «Новому» каналі. Полювання на співочі таланти відбудуться також у Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Донецьку та Києві. За незмінною традицією мешканцями зіркового будиночку стануть 8 дівчат та 8 хлопців, які змагатимуться не лише за місце на українській естраді, а й за… квартиру у Києві!
 - Де ви взяли такі штани?! Ефектно виглядаєте. Як Іво Бобул, 20 років тому, але без волосся! – намагався жартами розслабити схвильованого 22-річного Ярослава Бурлачука з Івано-Франківська голова журі кастингу Сергій Кузін. – О, ви й співаєте у такому ж стилі… – розчаровано додав Сергій після прослуховування конкурсанта…
ФБ – 4
Поїхала додому ні з чим і 26-річна Ірина Сніжаніна, яка намагалася вразити журі тужливою українською лірикою. Досвід кастингів до різноманітних теле-проектів, які за останні кілька років стали уже звичною справою, ніяк не навчить українців, що конкурсний відбір – не те місце, де можна розчулити публіку народними заспівами. Тут шукають матеріал, з якого можна ліпити, який буде цікавим і   продаватиметься, стане масовим, народним. Народу ж зазвичай подавай хліба і видовища, а точніше – епатажу і сексуальності.
Тож журі «Фабрики», до якого увійшли директор радіостанції «Русское Радио Україна» Сергій Кузін, продюсер «Фабрики» Вікторія Забулонська,керівник проекту «Підйом» Дмитро Царенко та педагог з вокалу Наталія Єфименко намагалися розкрити кожного з конкурсантів, щоб і голос показати уповні, і харизмою не нехтувати, і сексуальність проявити, і епатажністю захопити.
ФБ – 4
Комусь кричали: «Відкрий горло!», когось просили стати на мостик, когось Сергій Кузін власноруч роздягав з піджаків та курточок, а когось навпаки втихомирювали, бо ж забагато драматургії на сцені перетворює виступ на фарс.
Серед понад трьохсот конкурсантів, яких журі прослуховувало у львівському клубі «Міленіум», впродовж восьми годин львів’ян виявилося небагато. Талантамивражали приїжджі учасники, зокрема – з Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців і навіть Києва. Справжнім відкриттям у першій десятці став 20-річний тернопільчанин, професійний плавець, випускник хорової школи «Зоринка» Дмитро Галатович. Судді дуже вболівали за хлопця, тому не шкодували порад щодо вибору пісні і її виконання на фінальному кастингу, який пройде у Києві 22 квітня. А першою і наймолодшою конкурсанткою, якій сказали одноголосне «так», стала 16-річна Вікторія Клемонца з Тячівського району, села Вільхівські Лази. Україномовні народні співанки дівчини журі не переконали, а от Simply the best, хоч і з акцентом, але таки вразила.
Загалом на львівському відборі путівки у фінальний тур отримали 13 конкурсантів, серед яких і 25-річна Настя Новаківська з Івано-Франківська. Дівчина мріяла співати все життя, але мрії довелося відкласти у зв’язку з одруженням та народженням донечки. Сьогодні маленькій Алісі уже 4, за плечима у її мами – розлучення, а попереду – реалізація мрії життя – співати. Її судді запросили до фіналу лише при умові, що у Києві дівчина сяде на шпагат і стане на мостик. Тож Анастасія щаслива,запевняла, що з відбору поїде одразу у спортзал – тренуватися.
ФБ – 4
Киянка Катя Галбмілліон, 18-річна студентка київської естрадно-циркової академії, вирішила стартувати зі Львова, щоб у разі першої невдачї на кастингу мати можливість спробувати себе на відборах у інших містах. Але усе вдалося з першого разу. Харизматична, симпатична і артистична розумничка не тямилася від щастя, коли почула довгоочікуване суддівське «чекаємо вас у Києві!». Каже, готова над собою працювати вдень і вночі. За три роки вона схудла на 15 кг і зараз намагається з кожним днем ставати лише кращою, вчить мови, багато читає, випробовує усі можливі дієти, налягає на спорт.
 ФБ – 4Підтримати подругу на кастинг прийшла 24-річна львів’янка Олександра Прилепська. Подругу журі не оцінило, а от Саші, інженеру-будівельнику за фахом і співачці за покликанням, подарувало шанс. Навіть попри те, що вона виявилася для них повним неформатом, ставку журі зробило на напористість харизматичної білявки.
 Як зазначила член журі, викладач з вокалу Наталія Єфіменко, перш за все судді зважають на вокальні дані і акторську майстерність, мовляв, без цього артисту на сцені нічого робити, яким би гарним він не був.
Сергій Кузін, голова журі кастингів «Фабрика зірок-4»:ФБ – 4
 Цьогоріч ми робимо ставку на конкурсантів у віковій категорії 20-30 років. У четвертої «Фабрики»є надзавдання – запропонувати учасникам жити в умовах вирішення внутрішніх проблем. Хочемо дати конкурсантам можливість і допомогти переборювати свої недоліки щодня. Наше завдання – щоб «Фабрика» залишила по собі не лише переможця, якому дістанеться дуже переконливий матеріальний приз, але й щоб країна отримала вартісних артистів сцени, які зможуть розширити українську музичну палітру. До нас часто приходять самоуки, але це не показник. Повірте, 7 років в музшколі, наявність смаку і слуху – цього вже достатньо. Навпаки, іноді наявність статусної заангажованої музичної освіти нівелює особистісні дані. Мене більше вражає вибір репертуару, з яким приходять конкурсанти. Українські народні пісні – це проблема, яку радше створюють викладачі вокалу, які пропонують їх молоді. Я не маю нічого проти народної музики, але ж будьмо адекватними. Ніхто не чекає від концерту Muse чи Placebo народних заспівів. Чому конкурсанти, знаючи, що це «Фабрика», а відтак – поп-музика і дуети з естрадними виконавцями, приходять і пропонують себе із репертуаром стандарту, як «Сіла птаха» Таїсії Повалій? 

1 коммент.:

Анонім

ужас

Дописати коментар

ЗАПРЕЩЕНО ИСПОЛЬЗОВАТЬ ЛЕВЫЕ ССЫЛКИ НА САЙТЫ КОТОРЫЕ НЕ СВЯЗАНЫ С ФАБРИКОЙ ЗВЕЗД 4
ЛЮБОЙ СПАМ И РЕКЛАМА УДАЛЯЮТСЯ БЫСТРО!!!

Новіша публікація Старіша публікація Головна сторінка
КАСТИНГ-ФАБРИКА
ПРОДЮСЕРЫ-ФАБРИКИ
ФАБРИКА ЗВЕЗД ОНЛАЙН

МНОЖЕСТВЕННЫЙ ВЫБОР: ГОЛОСУЕМ ЗА ВСЕХ ИЛИ ОДНОГО!

 КТО ДОСТОИН ПОБЕДЫ:

Результаты

О ПРОЕКТЕ-ЦЕ БУДЕ БОМММБАААА!!!

Принять участие в проекте может каждый, кому исполнилось 16 лет. Вы можете быть профессионалом или любителем, иметь опыт выступлений на сцене, петь только для родных или никогда до этого не выступать перед публикой, вы можете петь в любом жанре, участвовать самостоятельно или целой вокальной группой. Дополнительную информацию можно найти на сайте НОВОГО КАНАЛА

Будет скучно, заходи =)

Реклама

Piccy.info - Free Image Hosting
 

Все новости:

Мітки

"Фабрика звезд 4" СОВЕТЫ "Фабрика зірок 3" ВКонтакте «Фабрика звезд 4» Євген Білозеров Антон Клімік Аня Волошина ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР ФАБРИКА.СУПЕРФІНАЛ Верка Сердючка ГІМН: Фабрика зірок 4 ГИМН Главный приз Даша Доріс Денис Любимов Діма Камінський ИНТЕРНЕТ КАСТИНГ ИНТЕРНЕТ-КАСТИНГ Кастинг «Фабрики зірок»-4 ФОТО Ксения Шакланова Ксенія Ланова Львов Львов Днепропетровск Одесса Маша Гойя Маша Ефросинина охладела Мобильные номера Міша Соколовський НОВОСТЬ ДНЯ: Новий канал Онлайн Новый канал срочно ищет замену Константину Меладзе ПРОДЮСЕР ФАБРИКИ ЗІРОК 4 ПРОДЮСЕРИ Павло Воронець Пауліна Премьера Сергей КУЗИН Сергей Климентьев Сергій Кліментьєв Сніжана Фірсова Соня София Сухорукова Суперфинал ФОТО Днепропетровск ФОТО кастинг: Одесса Фабрика Суперфінал Фабрика зірок 4 Будет Фабрика зірок 4 КАСТИНГ Фото Львов Хочу на Фабрику 1-2-3-4-5-6-7 эфир Черкаси Шукаємо Эрика Юлія Руднєва Юра Ключник Юрий Ключник алкоголь встречайте новые лица жюри первый прямой эфир (видео) список участников
 

Авторские права

Templates by Nano Yulianto | CSS3 by David Walsh | Powered by {N}Code & Blogger